حضور در جشنواره شهر بانو برج میلاد

کمپین بزرگ روبان صورتی در نخستین روزهای فعالیت خود توانست به برج میلاد راه یابد، حضور در جشنواره شهربانو که از تاریخ 21 تا 30 مردادماه در برج میلاد دایر می باشد، زمانی مناسب برای اطلاع رسانی در زمینه این کمپین بزرگ به شمار می رود. مشاوران ما هر روز از ساعت 18 در خدمت عزیزانی هستند که نیازمند به دریافت پاره ای اطلاعات در زمینه آزمایش های شخصی و دیگر مسایل مرتبط هستند.

پیاده روی بزرگ بانوان

نهم مهرماه مصادف با یکم اکتبر ، شاهد رویدادی بزرگ در حیطه اطلاع رسانی سلامت بانوان خواهیم بود. با همت شهرداری منطقه سه تهران، امسال شاهد پیاده روی بزرگ بانوان در بوستان بهشت مادران تهران خواهیم بود. این برنامه تنها برای بانوان گرامی بوده و هدف آن بالا بردن سطح اطلاعات افراد در زمینه سرطان پستان می باشد. امسال خانم نیکی کریمی بعنوان حامی این برنامه بزرگ در بین ما خواهند بود. پنجشنبه ساعت 9 صبح الی 1 عصر ، بوستان بهشت مادران تهران. برای زیباتر شدن این برنامه تم لباس بانوان ترجیحا صورتی اعلام شده است.

تغییر رنگ نورپردازی برج میلاد

حرکتی نمادین در راستای اطلاع رسانی بیشتر درباره کمپین، تغییر نورپردازی برج میلاد سمبل شهر تهران یکی از اولین اهداف ما در طراحی این برنامه بود، شاید نتوانیم به همه بانوان در مورد روش های پیشگیری سرطان پستان آموزش دهیم ، اما می توانیم با تغییر نورپردازی این برج زیبا به همه یادآوری کنیم که به سراغ روشهای پیشگیرانه از سرطان روند. بایستی از مسئولین برج میلاد بالاخص مدیر عامل برج و مدیران گردشگری برج بابت این همکاری گرانمایه تشکر داشت.
شهرداری تهران
برج میلاد
سینره